Kaip atidaryti DWG failus?

Kaip atidaryti DWG failus?

Kaip atidaryti DWG failus? Kaip peržiūrėti ir atspausdinti DWG failus?

DWG failo formatas yra plačiai naudojamas 2D ir 3D projektavime, tačiau ne tik projektuotojams tenka naudotis DWG ar DXF failais. Klientams, darbų vadovams ir tiekėjams taip pat tenka peržiūrėti ir spausdinti brėžinius. Komercinės programos leidžia tai padaryti, bet neracionalu įsigyti komercinę programą, kai ji nėra vienas iš pagrindinių darbo įrankių. Atidaryti DWG failus galima su nemokama programa BricsCAD Shape. Svarbu paminėti, kad BricsCAD Shape yra nemokama bet kokiai veiklai, įskaitant ir komercinę.

Kaip išsaugoti DWG failus į senesnę versiją?

BricsCAD Shape sėkmingai gali naudoti ir projektuotojai, kai jų turima CAD programinė įranga nepalaiko naujausių versijų DWG failų formato. Tuomet DWG failus galima atidaryti su BricsCAD Shape ir išsaugoti juos į senesnę versiją, suderinamą su turima CAD programine įranga.

Kaip modeliuoti 3D nemokamai?

Pagrindinis BricsCAD Shape funkcionalumas skirtas ne DWG failų peržiūrai ar spausdinimui, bet 3D modeliavimui. Modeliavimą 3D kietakūniais objektais (Solidais) palengvina įdiegta 3D objektų ir standartinių profilių biblioteka. Galimas modelių atvaizdavimas įvairiais stiliais, nuo eskizinio iki realistinio.

Parsisiųskite nemokamai

Parsisiųskite BricsCAD Shape nemokamai.